Belirti Gazetesi

BASIN ULUSLARIN ORTAK SESİDİR!
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

TEŞEKKÜR EDERİM

BELİRTİ GAZETESİ, YAYINLANMASINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDER.

MİSAFİRLER ÜLKEBAYRAKLIZİYARETÇİ TOPLAM SAYI


CESUR HEKİMLER İLE CESUR HUKUKÇULAR GÖREVE!

Aydın YILDIZ

12 Mayıs 2022, 12:20

Aydın YILDIZ

CESUR HEKİMLER İLE

CESUR HUKUKÇULAR GÖREVE!      Geleneksel virüs ve korku, panik baskısı karşısında çaresiz değiliz! Bizim ülkemiz Türkiye, demokratik sosyal hukuk cumhuriyet ülkesidir. Yöneticiler atama ile de göreve gelsede çoğunlukla seçimle göreve gelmektedir! Bir görevli eksik yanlış davranışta bulunsa yenisi göreve getirilir halk mağdur edilmez!

      Eğer bilinçsiz davranılırsa yavaş yavaş ilerleyen demokrasi düşmanları kendi egemenliğini kabullendirmek için çeşitli yollara başvururlar! Başta korku panik kaos oluşturmak isterler (Kurt sisli puslu havayı sever misali...) ve bu durumdan çıkarları doğrultusunda insanlığa, hayvanlara veya doğaya acımadan zarar vererek hedeflerine ulaşmaya çalışırlar!

     Peki, iyi insanlar cesur olsa bilinçlense önlem alamazlar mı? Elbetteki önlem alınabilir! Bunun için de öncelikle güncel sorun olan ve çok tehlikeli bir sorun olan viriü çeşitleri (Bugünlerde birtanesi yarın başka birtanesi gündeme gelebilir!) ile ilgili bilinçlenebiliriz! Zararsız aşı tespit edip insanlığı doğallığıyla korumak, gelecek tehlikeleri önceden belirleyip önlem alınabilir! Ve suça bulaşanları tespit edip ülkemizdeki sağlık çetelerini hukuk adalet kurumları ile kamuoyuna bildirmek gerekir!

      İnanıyorumki, Türkiye'de namuslu ve cesur hekimlerimiz ile hukukçularımız öncelikle güncel pandemi ve gelecekte oluşabilecek tehdit ve tehlikelere karşı önlem alacaktır, halkımızı bilinçlendirecektir! Düşünebiliyormusunuz, eğer aşılar bilinmeyen çözülemeyen zararlar içeriyorsa insanın DNA sı bozulursa ozaman ne yapılır?! Önüne geçilemeyen bozuk davranışlı canlılar oluşursa neyaparsınız?!

       Yarın herkesin bir birini suçlamaması için suçlu aramamak için önlem alabilecek sorumlular görevlendirilmeli! İster komisyon deyin ister komite deyin ne derseniz deyin İMECE, DAYANIŞMA ile aşabiliriz bugünleri...! Ben virüslü değilim ben zarar görmedim diye susarsam duymayan dymaz görmeyen geremez sorun sadece beni değil tüm insanlığı tehlikeye bulaştırır! Bunedenle aman DİKKAT!

Bu haber 610 defa okunmuştur.

Delicious 
  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

TARİH VE SAAT

CESUR HEKİMLER İLE CESUR HUKUKÇULAR GÖREVE!12 Mayıs 2022

ANKET

BELİRTİGAZETESİ'Nİ İLK NEREDEN DUYDUNUZ!

Tüm Anketler

BELİRTİGAZETESİ AJANDA

          
                                                  
BELİRTİGAZETESİ AJANDA
 
BELİRTİGAZETESİ
TÜM OKURLARININ 2022 YILI'NI TEBRİK EDER
GELECEĞE UMUTLA BAKMALIYIZ! ANTARTİKA VE UZAY ÜSLERİMİZİ GELİŞTİRMELİYİZ!
ÜRETEN DÜNYA HALKLARIYLA BARIŞIK BAŞARILI BİR TÜRKİYE İÇİN EL ELE YENİ ZAFERLERE MERHABA DEMELİYİZ!

MİSAFİR TANIMA

Bilgileriniz sistemimize kaydedilmektedir.

BELİRTİGAZETESİ'NDE YAYINLANAN HABER,YAZI,RESİM,KARİKATÜR VE BENZERİ ESERLERİN SORUMLULUĞU ÜRETENLERİNE VE YAYINLATANLARA AİTTİR!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi