Belirti Gazetesi

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

TEŞEKKÜR EDERİM

BELİRTİ GAZETESİ, YAYINLANMASINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDER.

MİSAFİRLER BAYRAKLI SAYAÇZİYARET SAYISI TOPLAM

ŞEHİTTEĞMEN ALİ YILMAZ OKUL'U VE HZ. ALİ CAMİİ YAKINI ÇÖPLER!

ŞEHİTTEĞMEN ALİ YILMAZ OKUL'U VE HZ. ALİ CAMİİ YAKINI ÇÖPLER!

Tarih 26 Ekim 2016, 12:50 Editör Aydın YILDIZ

HABER-FOTOĞRAF: AYDIN YILDIZ Her seçim öncesi adaylar, "Seçilirsek sorunlara çözüm getireceğiz" der. Hangi sorunlar öncelikle çözülmeli?!

ŞEHİTTEĞMEN ALİ YILMAZ OKUL'U VE

HZ. ALİ CAMİİ YAKINI ÇÖPLER!

 
 
 
 
HABER- FOTOĞRAF : AYDIN YILDIZ
  GAZİMAHALLESİ MUHTARLIĞI ÜZERİNDE GAZİMAHALLESİ MUHTARLIĞI OLDUĞUNU GÖSTEREN BİR YAZI OLMADIĞI İÇİN BUNU ÖNTARAFTA TABELANIN ÖNÜNÜN GÖRÜNECEK ŞEKİLDE AÇSINLAR DİYE İKİ YANA VE ARKA TARAFA BİLGİSAYARDAN ÇIKTI ALARAK ASMIŞTIM KORUYAMADILAR!
 
       Bilindiği gibi ülkemizde her seçim öncesi adaylar, "Seçilirsek sorunlara çözüm getireceğiz" der. Hangi sorunlar öncelikle çözülmeli?! İletişim, kaldırımda yürüme hakkı eğitim hakkı gibi... Eğer iletişim sorunu olmasaydı herkes birbirinin sözünü kesmaz saygılı dinlemesini öğrenirdi, eğer kaldırımda yürüme hakkı sorunu olmasaydı insanların çoğu araba yolunda yürümezdi, eğer eğitim sorunu olmasaydı eğitimli insanlar bilinçli olur yaya yolu üzerine eşya araba bırakmazdı! Okul Cami durak gibi önemli kurumların veya yerler yakınına çöp bırakılmaz konteynerler erken erken boşaltıldığı için çevrede çöp kirliliği oluşmaz!
  GAZİMAHALLESİ ÇOCUKLARININ HEPSİ YARAMAZLIK YAPMIYOR! ÇOCUKLARIN VE BÖLGE İNSANLARININ GELİP OTURDUĞU BU ÇARDAĞI KAMELYAYI ÇOK GÖRDÜLER, OTURAK KIRILMIŞ FAKAT ÇATISI SAĞLAMDI GÖTÜRÜLDÜ YENİSİ GETİRİLMEDİ!
 
 Biliyorum zamanla bu sorunda aşılır fakat, biraz çaba ile daha çabuk aşılmaz mı? Başta Gazimahallesi ve Gazimahallesi'nden ayrılan komşu mahallelerde gezin dolaşın görün kaldırımlar nasıl, yürünebiliyor mu? Çöp Konteyneri varken konteynerin etrafına çöp atanlar neden konteynerin içine atmaz? Eğitimciler belki atlatıyordur eğitiyordur da nekadar eğitimli insanlar olduklarını mahalle arasında dolaşın görün çiçek yeşillik spor alanları sizce nüfus oranına yeterli mi?!

Bu haber 1525 defa okunmuştur.

Delicious 
  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ARŞİV

MAHZUNİ YOLUNDA BİR MAHSUNİ; MAHZUNİ ŞEÇER

MAHZUNİ YOLUNDA BİR MAHSUNİ; MAHZUNİ ŞEÇER RÖPORTAJ - FOTOĞRAF : AYDIN YILDIZ Mahzuni Şerif yolunda yürümeye çalışan bir sanatçı olan Mahsuni Seçer, 1975 Toka...

KAVŞAKLARDA IŞIKLAR GEREKSİZ Mİ?!

KAVŞAKLARDA IŞIKLAR GEREKSİZ Mİ?! HABER- FOTOĞRAFLAR : AYDIN YILDIZ Türkiye her alanda ilerlemek istiyorsa en basit hususlarda bile ihmalde bulunmama...

TARİH SAAT

ADALETLİ, BAŞARILI, NAMUSLU VE CESUR OLMAK!16 Mart 2019

TAKVİM

ANKET

BELİRTİGAZETESİ'Nİ İLK NEREDEN DUYDUNUZ!

Tüm Anketler

BELİRTİGAZETESİ AJANDA

          
                                                  
BELİRTİGAZETESİ AJANDA
 
BELİRTİGAZETESİ
TÜM OKURLARININ 2019 YILI'NI TEBRİK EDER
GELECEĞE UMUTLA BAKMALIYIZ! ANTARTİKA VE UZAY ÜSLERİMİZİ GELİŞTİRMELİYİZ!
ÜRETEN DÜNYA HALKLARIYLA BARIŞIK BAŞARILI BİR TÜRKİYE İÇİN EL ELE YENİ ZAFERLERE MERHABA DEMELİYİZ

MİSAFİR TANIMA

Bilgileriniz sistemimize kaydedilmektedir.

BELİRTİGAZETESİ'NDE YAYINLANAN HABER,YAZI,RESİM,KARİKATÜR VE BENZERİ ESERLERİN SORUMLULUĞU ÜRETENLERİNE VE YAYINLATANLARA AİTTİR!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi