GAZİMAHALLESİ ESNAFLARI UMUTLU!


Açıklama: GAZİMAHALLESİ ESNAFLARI GELECEKTEN UMUTLU! HABER FOTOĞRAF : AYDIN YILDIZ Uzun yıllar yönetimsel hatalar eksikler nedeniyle oluşan boşlutan yararlanan çıkar menfat çetelerinin çeşitli bahanelerle sömürmeye çalıştığı Gazimahallesi ve bölgesi insanlar arasındaki güvenme, kardeşlik ve dayanışma bilinci artınca umut arttı.
Kategori: AKTÜALİTE-GÜNCEL
Eklenme Tarihi: 25 Mart 2021
Geçerli Tarih: 21 Eylül 2021, 12:47
Site: Belirti Gazetesi
URL: http://www.belirtigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=205


GAZİMAHALLESİ ESNAFLARI GELECEKTEN UMUTLU!


HABER FOTOĞRAF : AYDIN YILDIZ


        Uzun yıllar yönetimsel hatalar eksikler nedeniyle oluşan boşluktan yararlanan çıkar menfaat çetelerinin çeşitli bahanelerle sömürmeye çalıştığı Gazimahallesi ve bölgesi insanlar arasındaki güvenme, kardeşlik ve dayanışma bilinci artınca umut arttı. Sürekli gerilim oluşması nedeniyle işyapamayan sonzamanlarda da virüs (Pandemi) nedeniyle içe kapanan esnaflar sadece gel al yada paket servisi ile hizmet verebiliyordu. Yavaş yavaşta olsa normâlleşme başlayınca yeni yeni işletmelerde açılmaya başladı.

           BEN KÜLL CAFE SAHNE 08 NİSAN 2021
          Küll Cafe normalleşme başlayınca müzik için sahnesini hazırlamış.


             PANÇUNİ CAFE DOĞAN BEY 05 NİSAN 2021
             Doğan Bey uzun zamandır Pançuni Cafe'yi yaşatmaya çalışıyor!
                    GakQn.jpg
                     Monnad Cafe bölgede ilgi gören cafelerden birisi dekoru hizmet kalitesi dikat çekiyor.
         ZAFSb.jpg      
    Berlin Cafe ise, yeni açılmış olmasına rağmen Gazimahallesi Bahar Durağı'nda Şef Enez tarafından hazırlanan başta QESADİLLA (Lavaş, Kaşar ve Tavuk...) , Körü Soslu Tavuk ve Makarna olmak üzere yemek çeşitleriyle hizmete başladı. Bir çok esnaf zorluklara sıkıntılara rağmen umutla canla başla işini sürdürmeye çalışmaktadır. Kendilerine kolaygelsin!