BELİRTİGAZETESİ, HERKESİ SUYU DOĞAYI KORUMAYA DAVET EDİYOR!


Açıklama: BELİRTİGAZETESİ, HERKESİ SUYU VE DOĞAYI KORUMAYA DAVET EDİYOR! HABER-FOTOĞRAF : AYDIN YILDIZ Tüm İstanbul giderek betonlaşıp oksijensiz kalırken suyun doğalkaynakları da bitiriliyor!
Kategori: AKTÜALİTE-GÜNCEL
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2019
Geçerli Tarih: 15 Eylül 2019, 09:45
Site: Belirti Gazetesi
URL: http://www.belirtigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=160


BELİRTİGAZETESİ, HERKESİ SUYU VE

DOĞAYI KORUMAYA DAVET EDİYOR!

 
 
HABER-FOTOĞRAF : AYDIN YILDIZ
 
 
 
 
        DOĞAYI KORUYALIM SAHİP ÇIKALIM

OKSİJENSİZ KALMAYALIM GELECEĞİMİZİ
 
TEHLİKEYE ATMAYALIM!
 
 
       Gerici gerikafalı bazı insanların siz doğruyu söylediğinizde üzerinize it kışkırtmasını anlarım fakat, sizlerin haksızlık karşısında susmanızı anlayamıyorum. Başta Gazimahallesi ve bölgesi olmak üzere tüm İstanbul giderek betonlaşıp oksijensiz kalırken suyun doğalkaynakları da bitiriliyor!
   Yeni baraj yapsalarda İstanbul'a su yetmeyecekken Alibeyköy Barajı'nın arazisinin yağmalanması hangi akla hizmet? Deniz suyu arıtılıp içileceğine ki, gerektiğinde takviye amaçlı kullanılabilir fakat, heryerde kaynak suları ve barajlar varken bunların arazilerini talan etmek niye?!
    TÜRKİYE'DE HER GEÇEN GÜN DOĞALLIK BİRAZ DAHA AZALIYOR! TÜRK,
 KÜRT, İNGİLİZ YADA ALMAN OLMANIZ ÖNEMLİDEĞİL DOĞAYI KATLEDENLERDENMİSİNİZ? ÖNEMLİ OLAN BUDUR! YEŞİLi DOĞAYI BARAJI ÇIKARLARINIZ İÇİN YAĞMALIYORSANIZ NEKADAR DEĞERLİ İNSAN OLABİLİRSİNİZKİ? YADA BU RANTDAN PAY ALIYORSANIZ GÜNAHINI KABULLENİYORSUNUZDUR! HERKESİN ORTAK KULLANIM ALANLARINI YANDAŞLARINA PEŞKEŞ ÇEKENLERDEN FARKINIZ KALIRMI?
 
 
                                   Güncellenmeden önce bu haber 2688 defa okundu.